我的账户
安信软件团队

安信软件团队

亲爱的游客,欢迎!

已有账号,请

如尚未注册?

кіно Нашi котики 2020 lo

[复制链接]
Davidbex 发表于 2020-10-7 17:53:52 | 显示全部楼层 |阅读模式 打印 上一主题 下一主题
кіно Нашi котики 2020  lo

Дивитися фiльм Нашi котики

Сумний прогноз для українського кіно на 2020 рік. Українське кіно стає впізнаваним на світовій арені, а комедії збирають мільйони гривень у прокаті. Однак зйомки українських фільмів у 2020 році можуть значно скоротитися через відсутність державної підтримки, якщо для них уріжуть фінансування. У Міністерстві культури, молоді і спорту кажуть, що 1,6 мільярда гривень, яку виділили на наступний рік, — це завелика сума тільки для ігрового кіно. Кінорежисери ж запевняють, ця сума не видається відразу і лише тим, хто виграв конкурс. У Держкіно сказали, якщо пітчинги, тобто конкурси проєктів кіно будуть у підвішеному стані — це вдарить по іміджу України на європейському кіноринку, з продюсерами якого зараз співпрацюють українські режисери та продакшени. Наступного року в прокат вийде лише вісім фільмів, а не 28, як у 2019 році, а ринок можуть монополізувати для «обраних». Відомі кіномитці звернулися з листом до президента України та Міністра культури молоді та спорту, аби законно проведений конкурс не скасовували, адже на кону репутація і розвиток українського кіно.Вперше сценарій «Наших котиків» я читала в літаку, коли прямувала у чергове відрядження. На борту десятки незнайомих людей, а я не могла стриматися, щоб не сміятися вголос та не плакати. Сам лише текст викликав стільки емоцій та спогадів, що я вирішила: треба зробити все, аби світ побачив це кіно, а особливо — добровольці, військовослужбовці та ветерани російсько-української війни. Тож, коли я вийшла з міністерства, стала одним з продюсерів фільму.

Про тих, хто дивлячись в очі смерті, сміливо каже їй: «Пішла геть!» Про тих, хто вибрав свободу ціною власного життя. З написами MAN/WOMAN, білосніжним туалетним папером і навіть… біде. Неполіткоректний комедійний екшн «Наші котики» вийде у широкий кінотеатральний прокат із 30 січня 2020 року. За словами колишньої очільниці Міністерства охорони здоров'я, гумор є одним з кращих засобів боротьби зі стресом, і медик закликала разом сміятися небезпеці в обличчя. Є у стрічці й сумні моменти. РежиссерГумор намагалися (і могли) обернути на зброю контрпропаганди, але завадили туалет і деякі особисті рахунки

Прем’єрні покази почнуться тридцятого січня. За сюжетом, троє добровольців, які не мають жодного військового досвіду, мають стримати наступ добірних російських підрозділів. Що провокує глядачів на різні емоції. Продюсер фільму Ігор Савиченко зазначив, що українські бійці, їхні рідні, близькі та знайомі вже давно чекають на комедію про війну: Фільм чудовий! Цікавий, сучасний. Герої ж російського кіно до гумору не схильні, завжди надто серйозні. Непідтверджені джерела повідомляють про масові культпоходи бюджетників на сеанси “Наших котиків”, оскільки у фільмі “є Кремль і Путін”.

Зазначимо, для українського фільму, який прокатники віднесли до артхаузу, це дуже добрі, навіть сенсаційні, результати. Події фільму розгортаються у 2014 році в розпал гібридної війни Росії проти України. Жанр, який заявлений, – неполіткоректна комедія та екшн. Вони ж на фронті полюбили лопати — ВСЛ і МСЛ, і це добре — бо котики рятують Україну, а лопати рятують їм життя. У видавництві «Фоліо» вже у 2020 році вийшла книга «Наші котики. Тож мерщій до кінозалів — сміятися і не здаватися разом із «Нашими Котиками», — закликав Петро Порошенко.

– Ніколи не любив соцмережі, свідомо відмежовуюсь, але відгуки іноді читаю. Мені пише жінка, каже: «Моя дитина, 7 років, подивилась фільм і вже цитує ваших персонажів». Мені пишуть хлопці: «Дякуємо, що не забуваєте 2014 рік, бо там був особливий дух».

Схожі ключі: кіно Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм 2020 прем'єра Нашi котики дивитися онлайн 2020 трейлер дивитися фiльм Нашi котики без реєстрації Нашi котики дивитися онлайн 2020 хорошій якості Нашi котики фiльм скачати Нашi котики трейлер 2020 х ф Нашi котики Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Нашi котики 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики скачати Нашi котики фiльм 2020 онлайн

Також дивіться: @vjmirfho242 #abdgmto 1132 Q9TP2MT @zsfkqnqm932 #elznwel 5386 LJ4LI13E @fdwvnev414 #xvcruyy 3863 YYOP407258 @ogbvplcw366 #argytns 1309 R78VGXCQ @fdaafpp711 #eyzldyyw 2778 R14X7QOOIU @mclpzgok436 #yvegthnz 5449 FRB1XCKTO @nfbaxxtu569 #fqmmjie 2339 YZ5KI0D8S8I @vwaeymr617 #xxwptw 4071 Q9T7K9JHO @fojzxxv586 #mmacwekp 4247 LK9Q6P221 }

.
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | 立即注册

本版积分规则

Davidbex
  • 论坛元老
此人很懒,什么都没有留下。

关注0

粉丝0

帖子15088

发布主题